Obecní doprava

O B E C N Í   D O P R A V A 
Linka 320 918      

Veřejná linková osobní přeprava v trase Rudolfov - Adamov - Hůry - Libníč - Rudolfov

jízdní řád veřejná forma*

ceník smluvní podmínky

 

* JŘ zveřejnený dle zákona, pro přesně odjezdy použijte zastávkové jízdní řády na zastávkách či souhrnou tabulku v magazínu - speciálním čísle pro tento účel.

Provoz školního autobusu na smluvních jízdách se po dlouhých a náročných jednáních převádí pod veřejnou linkovou přepravu s odbavováním dle běžných standardů. Od úterý 2. 5. 2017 bude provoz dále fungovat jako veřejná linka 320918 Rudolfov – Adamov – Hůry – Jelmo – Rudolfov. Trasa vedené přes Jivno a kolem obchodu v Adamově. Provoz přes prázdniny je upraven, sledujte zastávkové jízdní řády na zastávkách provozu.

Jízdní řád
Je zachován v současném rozsahu. Závěrem školního roku provedeme vyhodnocení a navrhneme aktualizaci pro další školní rok. Níže v odkazu naleznete formu JŘ dle zákona (tzv. CIS). Pro přesné odjezdy použijte zastávkové jízdní řády na zastávkách či souhrnný přehled ve Vašem magazínu. 

Odbavování
Linka je prioritně postavena na odbavování čipovými kartami, za tímto účelem probíhá od 24.4.2017 distribuce pro občany zainteresovaných obcí. Cena pro tento způsob je zvýhodněna. Karty vyzvedávajte v úřední hodiny na obci. Základní kredit nahraný na kartě je 100 Kč. Jak se karta používá je upřesněno v sekci čipové karty. (klikněte) . Odbavené za hotově je samozřejmě možné, postup standardní, jako na ostatních linkách.

Jivno Hůry Adamov Libníč

 

2

Napište nám

  Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici sedmdesát two:
Katalog Vozidel

Katalog Vozidel

Naše aktuální přepravní kapacita činí 800 osob. Konkrétní vozy lze vybrat zde.
 

Mapa Provozoven

Interaktivní mapa provozoven.